Dwusiarczek molibdenu kompozytowe 15% poliamid żywicy

Nazwa produktu: Poliamid żywic kompozytowych 15% molibdenu dwusiarczek Nr pozycji: SolverPI kompozytowe 15M

Szczegóły produktu

Nazwa produktu: Poliamid żywicy dwusiarczek kompozytowe 15% molibdenu

Nr pozycji: SolverPI-kompozytowe 15M

6001 SolverPI-żywica może być ued dla lotnictwa, samochodowe, samolotów, urządzeń biurowych, elektryczne i electriconic sprzęt, sciencific instrument, maszyn przemysłowych, urządzenia do produkcji i tak dalej. Poliamid nadaje się do okolicy aplikacji, które mogą być ogniotrwałe, uszczelnione, wymiarowe odporność na temperaturę, deformacji bez złamania, takich jak seeling pierścień, wzdłużne podkładka, łożysko ślizgowe, pompy próżniowe łopatkowe, gniazdo zaworu, bieg i tak dalej.

Pure SolverPI-żywica 6001

100% Poliamid czystej żywicy może być naciśnięcie pleśni, formowania wtryskowego, wytłaczania formowania. 100% Poliamid czystej żywicy ma szereg zalet w serii poliimidu, takich jak najwyższe właściwości mechaniczne, najlepsze właściwości izolacji elektrycznej i cieplnej, wysoki tempeature zużycie resist(high PV value) dimention doskonałą stabilność.


Stosowane są głównie w: środowiska, które mają wysokie wymagania, właściwości mechaniczne, czystość, inslation, inslation ciepła, współczynnik tarcia. Typowe zastosowania obejmują vavle siedzenia, izolacji cieplnej okładka, spawanie laserowe działo, pierścień turbiny, rozrządu gear, łożysko napinacza koszyk, pawl uwalnianie papieru drukarki, przerwa bloku, wyczuwając lokalizator i tak dalej.


Kompozytów SolverPI-6001 z dwusiarczek molibdenu

Przegubowe 6001 SolverPI-żywica produktu jest kompresja formowanie powstały z dwusiarczku molibdenu 15% dodawane do poliimidowej żywicy, która ma doskonałe właściwości odpornej na zużycie i uszczelniania preperty w wysokiej próżni środowiska.


Produkt jest głównie w super próżni i bagnet. Pomyślnie zastosowano kompozyty do tysięcy pompa odśrodkowa, która głównie w stacja factory、power refinery、chemical oleju i innych cieczy, urządzeń do obsługi. Ten produkt jest stosowany jako choma bushings、axletree pump、throat łożysko, które można zastąpić metal、graphite、silicon węglika i innych materiałów kompozytowych, aby znacznie poprawić efficiency、reliability i eksploatacyjne pompy.


Cechy charakterystyczne produktu można skutecznie zmniejszyć prawdopodobieństwo zatrzymane, gdy pompa jest uruchomiony, i pierścień dolny usta szczelin ponad 50%.


Aplikacje i envirnments:refinery、boiler feedwater、centrifugal pump、shield pump、submerged pump、magnetic jazdy pump、chemical nawóz plant、sulphuric kwasu roślin i tak dalej.

Transmisji średnio: niskiej gęstości olefin、The gazu i cieczy nasycenie medium、strong corrosive、high i niskie temperatury.

Może rozwiązać problemy jako następujące: Krótki lifetime、air muddy、great vibration、bearing seizure、inefficient、poor lubricity、a niewielkiej liczby cząstek.

Produkt ten można stosować do tego rodzaju pompy:

(1) Odśrodkowe pompy: usta ring、sliding łożysko

(2) Tuleja zanurzonej pompy: Intermediate

(3) Osłona pompy: ślizgowe łożyska, rozwiązać problem wymuszonego smarowania

(4) Pompa z napędem magnetycznym: ślizgowe, łożyska i ekranowanie, rozwiązać problem wymuszonego smarowania.


Zapytanie