SolverPI żywica 7051

Nazwa produktu: Poliamid żywicy Nr pozycji: SolverPI żywica 7051 7051 SolverPI-żywica jest żywica zaawansowane kompozytu matrycy jest powszechnie stosowany do produkcji materiałów kompozytowych wysokiej wydajności

Szczegóły produktu

Nazwa produktu:Poliamid żywicy

Nr pozycji:SolverPI żywica 7051

7051 SolverPI-żywica jest żywica zaawansowane kompozytu matrycy jest szeroko stosowany w produkcji wysokiej wydajności materiałów kompozytowych, szczególnie nadaje się do wysokiej temperatury i wysokie temperatury miedzi platerowane laminatów i innych produkcji, można zastąpić Kerimid701A poliamid żywicy.

7051 SolverPI-żywicy jest w oparciu o system żywicy poliimidu opartych na bismaleimide, w jego skład chemiczny nie zawiera DDM i innych składników, zgodnie z wymogami ochrony środowiska naturalnego.

Charakterystyka

lWysoka temperatura zeszklenia i stabilność termiczną;

lDoskonała odporność na działanie rozpuszczalników;

lNiski współczynnik rozszerzalności cieplnej (CTE, T-oś);

lPeel miedzi wysokiej wytrzymałości;

lDobra stabilność składowania.

Stosowania produktu

W zależności od rozcieńczenia wymogi zawartości ciał stałych mogą służyć aceton lub inne rozpuszczalniki organiczne. CCL przyrządzanego z czystej żywicy w mniej niż 80warunek rozcieńczone rozpuszczalnikiem do zawartości ciał stałych z 40 do 65% do użytku. Kiedy żywica epoksydowa bromowanych przygotowane CCL zgodności z dodatkową ilość żywicy epoksydowej bromowanych czystym 20% lub mniej i dodanie odpowiedniej ilości nieorganiczne środki zmniejszające palność Al (OH) 3, w mniej niż 80warunek z rozpuszczalnikiem rozcieńczony do ciał stałych, zawartości 40-65% mogą być używane, wykorzystanie włókien wzmacniających (z włókna szklanego, włókna węglowego, itp.) przygotowane prepreg sekcji laminat do użycia.

Utimately osiągnąć wskaźnik wydajności

Temperatura zeszklenia (Tg) 250

Płomień palności (UL-94) HB / VI / VO

Peeling do siły Folia miedziana (ibs / w)7

Właściwości mechaniczne, stabilność termiczną i elektryczne właściwości porównywalne z Kerimid701A.

Wskaźnik jakości

Na zewnątrz

Zawartość ciał stałych

Czas żelowania (171)

Czerwonawo-brązowy, lepka ciecz

40-80%

200-600s

Zapytanie