SolverPI żywica 705R

Nazwa produktu: Poliamid żywicy Nr pozycji: SolverPI żywica 705R SolverPI-klej 705R poliamid klej jest żywica zaawansowane kompozytowe, głównie do przygotowania kompozyt wysokiej wydajności

Szczegóły produktu

Nazwa produktu:Poliamid żywicy

Nr pozycji:SolverPI żywica 705R

SolverPI-klej 705R poliamid klej jest żywica zaawansowane kompozytowe, głównie do przygotowania materiałów kompozytowych wysokiej wydajności stopić zanurzone w wysokiej temperaturze materiały kompozytowe na bazie żywicy mają szeroką gamę zastosowań.

SolverPI-żywica 705R opiera się na system żywicy poliimidu opartych na bismaleimide, w jego skład chemiczny nie zawiera DDM i innych składników, zgodnie z wymogami ochrony środowiska naturalnego.

Charakterystyka

lWysoka temperatura zeszklenia i stabilność termiczną;

lDoskonałe właściwości mechaniczne i elektryczne i mechaniczne właściwości;

lWłaściwości przepływu stopu dobry;

lDobra stabilność składowania.

Stosowania produktu

Pod ogrzewanie (80-100) Państwa z wzmocnienie włókna stopić, zanurzenie, i następnie prepreg żel czas wymagania, dalsze epoksydowej o 120-150warunek.

Gdy używany jako modyfikator żywica epoksydowa odporna na ciepło, stanu stopionego i żywicy epoksydowej mieszać w różnych proporcjach, mogą być przygotowane przez różne żaroodporne stopień nowy system żywicy epoksydowej do spełnienia wymogów izolacyjności termicznej żywicą epoksydową odporną na różnych obszarach.

Wskaźnik jakości

Na zewnątrz

Czas żelowania (171)

Żółtawy wklej

300-600S

Zapytanie